Orenda Immune Boosting (Elixír z bylin pro obranný štít) 100ml

  • Supersilný doplněk pro podporu obranného štítu

  • Komplex adaptogenů a rostlinných extraktů

  • Extrakt z kořene astragalu (1200 mg v dávce)

  • Extrakt z kořene echinacey nachové (1200 mg v dávce)

  • Suchý extrakt z plodů černého bezu (300 mg v dávce)

  • Suchý extrakt z kordycepsu (300 mg v dávce)

  • Aktivovaný extrakt z dýňových semen (300 mg v dávce)

  • Založeno na tradiční bylinné medicíně

 

100 ml

Můžeme doručit do:
6.3.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 0218
549 Kč
Kategorie: Zdraví
Hmotnost: 0.1 kg
Doprava od 2000 Kč zdarma
Doprava od 2000 Kč zdarma
Novinka na trhu
Novinka na trhu
Nejvyšší kvalita
Nejvyšší kvalita

SLOŽENÍ

Extrakt z kořene echinacey nachové (Echinacea purpurea), Extrakt z kořene astragalu (Astragalus membranaceus), Suchý extrakt z plodů černého bezu (Sambucus nigra), Suchý extrakt z kordycepsu (Cordyseps militaris), Aktivovaný extrakt z dýňových semen

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

15 ml denně. Balení obsahuje 6 dávek

 

Upozornění:

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestré stravy. Určeno pro osoby starší 12 let. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí. Přírodní produkt - může se vyskytnout sediment nebo zákal.

 

 

Výživové údaje:
 
 v 15 ml*
 Extrakt z kořene echinacey nachové (Echinacea purpurea)
 1200 mg
 Extrakt z kořene astragalu (Astragalus membranaceus)
 1200 mg
 Suchý extrakt z plodů černého bezu (Sambucus nigra)
 300 mg
 Suchý extrakt z kordycepsu (Cordyseps militaris)
 300 mg
 Aktivovaný extrakt z dýňových semen
 300 mg

 *15 ml odpovídá jedné denní dávce

 

 

ORENDA

Orenda představuje ultimativní doplněk v oblasti podpory obranného štítu. Složení vychází z tradičního bylinného receptu - obsahuje extrakty ze dvou významných adaptogenů - astragalu, cordycepsu a dále extrakt z echinacey, černého bezu a dýňových semen - tří rostlinných zdrojů s vysokým obsahem imunostimulačních a antioxidačních složek. Orenda má 100% rostlinné složení, které je vhodné pro vegany. Složky obsažené v doplňku Orenda mají vlastnosti související s obranným štítem, ale i toxiny v těle, oxidativním stresem a psychickou kondicí a náladou.
 
Nastartujte proud životní energie! Jsme plně přesvědčeni o tom, že suplementační kůra může v dlouhodobém měřítku zajistit nejen optimální fungování celého organizmu, ale také zlepšit to, jak se cítíme, jak jsme odolní a kolik máme energie!
 

Ornda je vícesložkový funkční doplněk určený pro odolnost, vitalitu, energetickou rovnováhu a sílu. Posiluje organismus, alkalizuje tělo (metabolický detox) a celkově podporuje plnohodnotné fungování všech tělesných systémů. Unikátní receptura Tengri obsahuje extrakty z posilujících a synergně působících rostlin a plodin. Vyniká nejen volbou obsažených látek, ale také jejich množstvím v jedné dávce, která přesahuje obvyklé posilující doplňky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Živé funkční potraviny nejvyšší kvality, vyvinuté ve spolupráci s předními evropskými odborníky! Prémiová značka Ancestral Superfoods se specializuje na naklíčené a fermentované potraviny vycházející z tradičních a účinných receptur našich předků. Živé funkční potraviny obsahují velké množství enzymů, probiotických kultur, aminokyselin, vitamínů, organických minerálů a dalších bioaktivních složek. Vývoj jednotlivých produktů je výsledkem dlouhé vědecké práce a řady studií, z nichž mnohé se týkají sledování dopadu a výhod naklíčených a fermentovaných potravin u lidí s různými zdravotními problémy. Pravidelná konzumace společně s běžnou stravou, přináší v dlouhodobém měřítku velmi pozitivní výsledky.

Zpět do obchodu