Mary Rose Zrnková káva Colombia 400g

Kolumbijská káva Mary Rose se vyznačuje sladkokyselou chutí s jemnými tóny karamelu, čokolády, červeného rybízu a pomeranče.

 

 

400 g

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 0272
Značka: Mary Rose
249 Kč
Kategorie: Zdraví
Hmotnost: 0.4 kg
Položka byla vyprodána…
Doprava od 2000 Kč zdarma
Doprava od 2000 Kč zdarma
Novinka na trhu
Novinka na trhu
Nejvyšší kvalita
Nejvyšší kvalita

SLOŽENÍ

100 % pražená celozrnná káva arabica

 

JAK PŘIPRAVIT KÁVU

Všechny kávy Mary Rose mají stupeň pražení označovaný jako omni pražení. To znamená, že jsou univerzální, nacházejí se někde mezi světlou a tmavou kávou, kombinují vlastnosti těchto dvou extrémních typů a jsou vhodné pro přípravu prakticky jakoukoliv metodou - jako espresso, turek, filtrovaná káva, ale také je možná příprava alternativními metodami - pomocí sifonu, chemexu, překapávače nebo french pressu.

 

 

 

Mary Rose – káva, která pohladí váš mlsný jazýček!

Kávy Mary Rose pocházejí z nejlepších plantáží, které pocházejí z různých koutů světa včetně Brazílie, která je světovou jedničkou v produkci kávy, ale také z Kolumbie, Mexika, Indie, Kostariky, Ugandy a dalších. Díky spolupráci značky Mary Rose s drobnými podnikateli se podařilo uvést na trh - a do sortimentu našeho obchodu - kvalitní kávu specialty. Kávy Mary Rose jsou proto vysoce kvalitní, vyrobené ze speciálně vybraných kávových zrn, vypěstovaných na plantážích obhospodařovaných mistry svého oboru, kteří znají úskalí pěstování kávy a vědí, jak z rostlin získat to nejcennější. Kávová zrna se zpracovávají suchou metodou - suší se bez vody, na slunci nebo metodou mokrou - s použitím vody, během níž surová kávová zrna procházejí procesem fermentace. Zrna se praží v malé místní pražírně kávy, která sídlí ve východním Polsku podle inovativní a mimořádně univerzální metody, tzv. omniroast. Díky tomu lze kávu připravit jakýmkoli způsobem - ať už pomocí profesionálního vybavení, doma nebo také metodami alternativními.

Zrnková káva Mary Rose Colombia Medellin

„Kolumbijské zlato" - tak se popisuje káva v této zemi a není to přehnané. Kolumbie je po Brazílii na druhém místě ve světovém žebříčku producentů kávy Arabica. Kolumbijská káva je známá svou vysokou kvalitou a nejlepší kávová zrna, z nichž se tento černý nápoj vyrábí, rostou v subtropickém podnebí v okolí města Medellín.

Hornatý terén v srdci And, bohatý na úrodnou půdu sopečného původu, dostatek slunečního svitu díky nadmořské výšce 1100-1500 metrů a vlhké, dusné klima spojené s blízkostí rovníku a přítomností monzunových větrů - všechny tyto faktory dokonale ovlivňují kvalitu kávových zrn, která jsou součástí balíčku kávy Mary Rose Colombia Medellin. Velká zrna, označovaná jako „Excelso” jsou zpracovávány " mokrou metodou", což má také nezanedbatelný vliv na jejich kvalitu, strukturu a nakonec i chuť nápoje. Kolumbijská káva Mary Rose se vyznačuje sladkokyselou chutí s jemným nádechem karamelu, čokolády, červeného rybízu a pomeranče.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Mary Rose je jednou z nejslavnějších a nejimpozantnějších válečných lodí anglického námořnictva krále Jindřicha VIII. Inspirací pro jméno byla sestra krále Jindřicha, milovaná Marie Tudor, známá jako Tudorovská růže.

Zpět do obchodu