Nordbo Scandinavian Omega 3 120 kapslí (BIO Olej z dánského Pstruha Duhového)

Nejčistější skandinávský přírodní rybí olej z dánského pstruha.

 

120 kapslí (90 g)

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 0168
Značka: Nordbo
639 Kč
Kategorie: Zdraví
Hmotnost: 0.3 kg
Doprava od 2000 Kč zdarma
Doprava od 2000 Kč zdarma
Novinka na trhu
Novinka na trhu
Nejvyšší kvalita
Nejvyšší kvalita
  •  #1 Scandinavian Rainbow Trout Oil ve formě kapslí
  • Nejčistší skandinávský přírodní rybí olej (lokální produkce s certifikací ASC)
  • Maximální čerstvost a nativita = od vylovení do finálního produktu za 3 až 4 hodiny, to vše lokálně a bez průmyslových zásahů!
  • Minimální dopad na životní prostředí (minimální CO2 stopa)
  • Optimální a vyvážený obsah nenasycených mastných kyselin bez drastických extrakčních zásahů (přirozené, nativní složení)
  • Obsahuje silnou a účinnou směs omega-3, 6, 7, 9 a 11 (včetně EPA a DHA)

 

SLOŽENÍ

Olej z dánského pstruha s certifikací ACC - ECOLOMEGA® (1500 mg ve 2 kapslích), rybí želatina s certifikací ASC, zvlhčovadlo glycerol, antioxidant (BIO extrakt z rozmarýnu a přírodní a přírodní směs tokoferolů).

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Děti 11-17 let: 2 kapsle denně. Dospělí, těhotné a kojící 2-4 kapsle denně. Balení obsahuje dle zvoleného dávkování 30-60 denních dávek.

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE

ve 2 kasplích ve 4 kapslích
ECOLOMEGA® 1500 mg 3000 mg
Omega-3 250 mg 500 mg
- z toho EPA 40 mg 80 mg
z toho DHA 110 mg 220 mg
- ostatní Omega-3 100 mg 200 mg
Omega-6 150 mg 300 mg
Omega-7 100 mg 200 mg
Omega-9 450 mg 900 mg
Omega-11 100 mg 200 mg

 

 

SCANDINAVIAN OMEGA 3

Nordbo Omega-3 olej představuje špičku mezi rybími oleji z hlediska čistoty, čerstvosti, udržitelného chovu ryb a ohledu k životnímu prostředí. Zatímco průmyslovým standardem u běžných olejů je produkce trvající 6 až 12 měsíců od momentu ulovení ryby, olej Nordbo je stáčen do lahviček 3-4 hodiny od ulovení. Tento krok je velmi důležitý, protože jakákoliv ryba se po vylovení začne velmi rychle rozkládat a oxidovat. Z tohoto důvodu je rychlé a šetrné zpracování velmi zásadní a to zejména vzhledem k nejvyšší kvalitě a čistotě, ale také vzhledem k neuvěřitelně čerstvé a neutrální chuti. Zatímco u standardních průmyslově zpracovaných rybích olejů pochází ryby často z Jižní Ameriky (Peru nebo Chile) a stráví někdy i měsíce na cestě, olej Nordbo je vyráběn na udržitelné rybí farmě s certifikací ASC, která je maximálně 50km od místa zpracování. Vzniká tak minimální stopa CO2 a olej si zároveň zachovává čerstvost a velmi vysoký přirozený obsah mastných kyselin.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

NORDBO je elitní švédská značka, jejíž filozofie synergních dopňků stravy je založena na dvou pilířích: kvalita a klinická dokumentace + udržitelnost a etická odpovědnost. Značka spojuje severskou tradici a kvalitu, se smysluplnou inovací a čistotou použitých složek = inovativní vývoj klasických doplňků, lepšími způsoby. Skvělým příkladem je nativní rybí tuk Nordbo, který pochází z lokální skandinávské produkce a je vyroben ze 100% udržitelných zdrojů. S produkty Nordbo máte 100% jistotu, že při jejich výrobě bylo vždy myšleno na maximální možnou funkčnost, kvalitu zdrojových surovin a zároveň na ohleduplnost k životnímu prostředí. Všechny produkty Nordbo za sebou mají buď certifikáty ASC (Aqua Stewardship Council) nebo I'm Vegan. Všechny jsou navíc vyrobené podle standardů GMP (Good Manufacturing Practices).

Zpět do obchodu