Nordbo Scandinavian Omega 3 (BIO Olej z dánského Pstruha Duhového) 200ml

Nejčistější skandinávský přírodní rybí olej z dánského pstruha s citrónovou příchutí.

 

200 ml

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 0048
Značka: Nordbo
639 Kč
Kategorie: Zdraví
Hmotnost: 0.3 kg
Doprava od 2000 Kč zdarma
Doprava od 2000 Kč zdarma
Novinka na trhu
Novinka na trhu
Nejvyšší kvalita
Nejvyšší kvalita
  •  #1 Scandinavian Rainbow Trout Oil
  • Nejčistší skandinávský přírodní rybí olej (lokální produkce s certifikací ASC)
  • Maximální čerstvost a nativita = od vylovení do finálního produktu za 3 až 4 hodiny, to vše lokálně a bez průmyslových zásahů!
  • Panenská čistota = nežádoucí složky jsou hluboko pod hodnotami, které lze měřit současnými metodami (těžké kovy, PCB, dioxiny atd.)
  • Minimální dopad na životní prostředí (minimální CO2 stopa)
  • Optimální a vyvážený obsah nenasycených mastných kyselin bez drastických extrakčních zásahů (přirozené, nativní složení)
  • Obsahuje silnou a účinnou směs omega-3, 6, 7, 9 a 11 (včetně EPA a DHA)
  • Každá kapka oleje je kvalitní, čerstvá a svěží jako u živé ryby (bez pachutí) - je přidaná pouze přírodní chuť citrónu
  • Produkt je vhodný pro děti i dospělé, lze jej konzumovat samostatně nebo přidat do libovolného pokrmu
  • NORDBO = švédské doplňky stravy založené na dvou pilířích: kvalita a klinicky prověřené zdroje + udržitelnost a etická odpovědnost

 

SLOŽENÍ

Olej z dánského pstruha s certifikací ASC - ECOLOMEGA® (4575 mg v jedné 5 ml dávce), přírodní citrónové aroma, antioxidant (BIO extrakt z rozmarýnu a přírodní směs tokoferolů)

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Děti 1-10 let: 2,5 ml (1/2 lžičky) denně. Děti 11-17 let: 5 ml (1 lžička) denně. Dospělí, těhotné a kojící 5-15 ml (1-3 lžičky) denně. Balení obsahuje dle zvoleného dávkování 13-40 denních dávek (u dětí až 80 denních dávek)

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE

1 čajová lžíce (5 ml) 3 čajové lžíce (15 ml)
ECOLOMEGA® 4575 mg 13725 mg
Omega-3 700 mg 2100 mg
- z toho EPA 125 mg 375 mg
z toho DHA 325 mg 975 mg
- ostatní Omega-3 250 mg 750 mg
Omega-6 450 mg 1350 mg
Omega-7 290 mg 870 mg
Omega-9 1240 mg 3720 mg
Omega-11 270 mg 870 mg

 

 

SCANDINAVIAN OMEGA 3

Nordbo Omega-3 olej představuje špičku mezi rybími oleji z hlediska čistoty, čerstvosti, udržitelného chovu ryb a ohledu k životnímu prostředí. Zatímco průmyslovým standardem u běžných olejů je produkce trvající 6 až 12 měsíců od momentu ulovení ryby, olej Nordbo je stáčen do lahviček 3-4 hodiny od ulovení. Tento krok je velmi důležitý, protože jakákoliv ryba se po vylovení začne velmi rychle rozkládat a oxidovat. Z tohoto důvodu je rychlé a šetrné zpracování velmi zásadní a to zejména vzhledem k nejvyšší kvalitě a čistotě, ale také vzhledem k neuvěřitelně čerstvé a neutrální chuti. Zatímco u standardních průmyslově zpracovaných rybích olejů pochází ryby často z Jižní Ameriky (Peru nebo Chile) a stráví někdy i měsíce na cestě, olej Nordbo je vyráběn na udržitelné rybí farmě s certifikací ASC, která je maximálně 50km od místa zpracování. Vzniká tak minimální stopa CO2 a olej si zároveň zachovává čerstvost a velmi vysoký přirozený obsah mastných kyselin.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

NORDBO je elitní švédská značka, jejíž filozofie synergních dopňků stravy je založena na dvou pilířích: kvalita a klinická dokumentace + udržitelnost a etická odpovědnost. Značka spojuje severskou tradici a kvalitu, se smysluplnou inovací a čistotou použitých složek = inovativní vývoj klasických doplňků, lepšími způsoby. Skvělým příkladem je nativní rybí tuk Nordbo, který pochází z lokální skandinávské produkce a je vyroben ze 100% udržitelných zdrojů. S produkty Nordbo máte 100% jistotu, že při jejich výrobě bylo vždy myšleno na maximální možnou funkčnost, kvalitu zdrojových surovin a zároveň na ohleduplnost k životnímu prostředí. Všechny produkty Nordbo za sebou mají buď certifikáty ASC (Aqua Stewardship Council) nebo I'm Vegan. Všechny jsou navíc vyrobené podle standardů GMP (Good Manufacturing Practices).

Zpět do obchodu