Swanson Luteolin Complex 30 kapslí

  • Brání proti kognitivnímu poklesu souvisejícímu s věkem
  • Pomáhá udržovat zdravou paměť a kognitivní funkce
  • Podporuje zdravou funkci mozku

Doplněk stravy

30 kapslí

Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 0266
Značka: Swanson
469 Kč
Kategorie: Zdraví
Hmotnost: 0.2 kg
swaglift luteolin (3)
Novinka
Doprava od 2000 Kč zdarma
Doprava od 2000 Kč zdarma
Novinka na trhu
Novinka na trhu
Nejvyšší kvalita
Nejvyšší kvalita

DALŠÍ SLOŽKY

Rýžové otruby, hypromelóza (rostlinná kapsle), palmitát vápenatý, oxid křemičitý.

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

1 kapsle denně s vodou.

 

UPOZORNĚNÍ

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy není určen jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Ukládat mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu, při teplotě do 25 °C. Pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná/kojící, užíváte léky nebo máte zdravotní potíže, poraďte se s lékařem.

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE
 
Množství
v 1 dávce
%RHP*
Rutin 50 mg *
Luteolin 50 mg *
 * % denní referenční hodnoty příjmu

 

 

Luteolin Complex 

Flavonoidy (nebo bioflavonoidy) jsou živiny rostlinného původu, které obsahují některé z nejběžnějších prvků v lidské stravě. Na světě existuje více než 4 000 různých flavonoidů a luteolin je jedním z nejrozšířenějších flavonoidů ze všech. Nachází se v široké škále ovoce, zeleniny a bylinek, včetně celeru, artyčoku, tymiánu, citrusových plodů a dalších. Luteolin se nyní má stát „flavonoidem budoucnosti“ díky rychle rostoucímu množství důkazů (dosud více než 2 000 publikovaných studií), které naznačují velké potenciální přínosy pro zdraví lidského mozku, kognitivní funkce a dlouhověkost.
Velká část výzkumu luteolinu naznačuje biologické přínosy tak zásadní pro lidské zdraví a pohodu, že účinky lze aplikovat na širokou škálu běžných zdravotních problémů v každé fázi života. Například funkce mitochondrií (energetické centrum každé buňky) nebo spíše jejich pokles je považován za primární příčinu stárnutí. Tato „mitochondriální teorie stárnutí“ je úzce spjata s „teorií volných radikálů“ v tom, že volné radikály jsou produkovány v buňkách funkcí mitochondrie produkující energii. Řada zpráv naznačuje, že luteolin může bránit proti mitochondriálnímu stárnutí aktivací těchto buněčných antioxidantů.
Mozek je však stále nejvíce vzrušující oblastí výzkumu luteolinu. Podle studií může luteolin pomáhat snižovat hladiny amyloidních proteinů a zároveň chránit mitochondrie před volnými radikály, což z něj činí jedinečný, mnohostranný produkt pro kognitivní výživu a podporu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Swanson je americká značka s více než padesátiletou tradicí v oblasti zdravotní výživy a doplňků stravy. Přináší do světa doplňky stravy nejvyšší kvality z prvotřídních surovin již od roku 1969. Může se pyšnit přes více než 26 000 produktů, které se zaměřují na naturální složení od vitamínů a doplňků až po výrobky šetrné životnímu prostředí. Všechny produkty Swanson mají prestižní certifikát GMP (Good Manufacturing Practice), který se zaměřuje na proces výroby a poté na čistotu jednotlivých produktů.

Zpět do obchodu