Elete Electrolyte 25ml kapesní lahvička

 • Koncentrát pro iontový nápoj / kapesní lahvička
 • Pro přípravu 10 litrů iontového nápoje
 • Naturální příchuť
 • Elektrolyty z jezera Salt Lake (Utah)
 • Obnova minerální rovnováhy
 • Okamžitý i dlouhodobý efekt
 • Bez cukru, bez umělých sladidel
 • Bez jakýchkoli syntetických přísad
 • 100% přírodní složení
 • Certifikace Informed Sport Choice
 • Bez obsahu dopingových látek (WADA)

 

25 ml

Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 1078
Značka: Elete
179 Kč
Kategorie: Zdraví
Hmotnost: 0.1 kg
Doprava od 2000 Kč zdarma
Doprava od 2000 Kč zdarma
Novinka na trhu
Novinka na trhu
Nejvyšší kvalita
Nejvyšší kvalita

SLOŽENÍ

koncentrát minerálů z jezera Salt Lake (Utah), čištěná voda, chlorid draselný.
 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Dávkujte 5 ml denně. Dávku 5 ml rozmíchejte ve 2 l vody, džusu nebo jiného studeného nápoje. Balení obsahuje 5 dávek. (Poměr ředění: 2,5 ml na 1 l tekutiny).

UPOZORNĚNÍ 

Nepřekračujte doporučenou denní dávku, pokud není doporučeno vašim lékařem. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.

 

 Minerální látky:
 v 5 ml*
 Hořčík
 90 mg (24 **)
 Chloridy
 780 mg (98 %**)
 Draslík
 260 mg (13 %**)
 Sodík
 250 mg

*5 ml - odpovídá jedné dávce
**% RHP - referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek

 

 

 

Elete Electrolyte Add-InTM 25ml

Originální, čistý koncentrát elete Electrolyte Add-InTM s účinným obsahem ionizovaných (bioaktivních forem) minerálů z vnitrozemského solného jezera Great Salt Lake (Utah). Bezkonkurenční kvalita, čistota a funkčnost s více než padesátiletou tradicí a dobrým jménem přímého výrobce.

eleteTM vytváří v kombinaci s čistou vodou tzv. funkční iontový nápoj, který je nabitý všemi důležitými elektrolyty. Samozřejmostí je nulový obsah kalorií, produkt je bez cukru, bez umělých sladidel a dalších balastních složek.  

Voda s elektrolyty eleteTM byla klinicky testována v extrémních podmínkách a bylo zjištěno, že výrazně optimalizuje hydrataci a hospodaření s vodou během intenzivního fyzického výkonu.

Základ eleteTM tvoří kombinace hlavních elektrolytů v ionizované formě a jedinečných poměrech = ionizovaný sodík, ionizovaný draslík, ionizovaný hořčík a chloridové ionty.  Bonusem je přirozený obsah desítek dalších důležitých minerálů a stopových prvků daných matkou přírodou, které celkový účinek umocňují.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Originální čistý koncentrát elete Electrolyte Add-InTM s účinným obsahem ionizovaných (bioaktivních forem) minerálů z vnitrozemského solného jezera Great Salt Lake (Utah). Bezkonkurenční kvalita, čistota a funkčnost s více než padesátiletou tradicí a dobrým jménem přímého výrobce. eleteTM vytváří v kombinaci s čistou vodou tzv. funkční iontový nápoj, který je nabitý všemi důležitými elektrolyty. Samozřejmostí je nulový obsah kalorií, produkt je bez cukru, bez umělých sladidel a dalších balastních složek.
Společnost MRI (UK) Ltd., která drží práva pro distribuci eleteTM v Evropě byla založena Davidem Thomasem. Během mládí byl národním šampionem ve sprintu a členem Britského juniorského atletického týmu, už tehdy proto získal podrobnou zkušenost s tím, co tělo potřebuje pro efektivní hydrataci. Sportovní kariéru pak vystřídal za obor geologie, který mu mimo jiné dovolil podrobně porozumět komplexní geologii země obklopující a zásobující minerály Velké Solné jezero a jeho unikátní minerální vodu.
Ještě později se stal chiropraktikem a nutričním poradcem. Tyto obory mu umožnily plně docenit kritickou roli elektrolytů a stopových prvků pro chod organismu a mozku, a také pro nezbytnost jejich doplňování při sportu a cvičení. Kombinace všech těchto zkušeností a vědomostí přivedla Davidovu pozornost k eleteTM a MRI (UK) Ltd. bylo na světě. eleteTM představuje opravdu výjimečný produkt pro každého, kdo sportuje, kdo má rád aktivní životní styl, i pro každého, kdo si je vědom důležitosti minerálů pro tělo.

Zpět do obchodu