NOW Omega 3-6-9 1000mg 100 kapslí

  • Pro udržování zdravé pokožky a vlasů.
  • Podporují činnost mozku a srdce.
  • Podporují imunitu.
  • Přispívají k udržení normálního krevního tlaku.

Doplněk stravy

100 kapslí

Můžeme doručit do:
17.7.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 0181
Značka: Now® Foods
369 Kč
Kategorie: Zdraví
Hmotnost: 0.2 kg
swaglift omega 369 (3)
Novinka
Doprava od 2000 Kč zdarma
Doprava od 2000 Kč zdarma
Novinka na trhu
Novinka na trhu
Nejvyšší kvalita
Nejvyšší kvalita

SLOŽENÍ

Softgel kapsle (hovězí želatina, voda, glycerin, karamelový prášek, karobový prášek), koncentrát rybího oleje, lněny olej, pupalkový olej (lisovaný za studena) (semena), řepkový olej (lisovaný za studena, bez GMO) (semena), olej z černého rybízu (lisovaný za studena) (semena), dýňový olej (lisovaný za studena).

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Užívejte 2 kapsle denně s jídlem.

 

UPOZORNĚNÍ

Nevyráběno z pšenice, lepku, sóji, mléka, vajec, ryb, měkkýšů nebo skořápkových plodů. Vyrábí se v zařízení GMP, které zpracovává další složky obsahující tyto alergeny. Nedoporučuje se pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. V tomto produktu se může vyskytnout přirozená změna barvy. Po otevření skladujte na chladném a suchém místě.

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE
 
Kalorie 20g  
Celkový tuk 2 g 3 %*
   Nasycený tuk <0,5 g 2 %*
   Polynenasycený tuk 1,5 g **
   Mononenasycený tuk <0,5 g **
Lněný olej (za studena lisovaný, organický) 1,4 g (1 400 mg) **
Pupalkový olej (lisovaný za studena) (semena) 300 mg **
Řepkový olej (za studena lisovaný, bez GMO) (semena) 260 mg **
Olej z černého rybízu (lisovaný za studena) (semena) 20 mg **
Dýňový olej (lisovaný za studena) 20 mg **

* % denní referenční hodnota příjmu
** denní referenční hodnota příjmu není stanovena

 

 

Omega 3-6-9

Omega 3-6-9 je směs olejů z lněných semínek, pupalky, řepky, černého rybízu a dýňových semínek. NOW kombinuje tyto dobře známé nutriční oleje a vytváří vyvážené poměry Omega-3, Omega-6 a Omega-9 mastných kyselin. Omega-3, Omega-6 a Omega-9 hrají důležitou roli při udržování zdravé pokožky, funkce imunitního systému, zároveň podporují činnost mozku a srdce a dobrý stav cév.

Koncentrát rybího oleje použitý v této softgel kapsli se vyrábí podle přísných norem kontroly kvality. Testuje se, že neobsahuje potenciálně škodlivé úrovně kontaminantů (tj. rtuť, těžké kovy, PCB, dioxiny a další kontaminanty).

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V šedesátých letech začínal obor zdravé výživy teprve nabírat na síle. Termín "zdravá výživa" byl ještě zahaleny tajemstvím a ti, kteří se této filozofii věnovali, byli často považováni za hippies nebo "granola-heads". V této rané fázi svého vývoje založil Elwood Richard, podnikatel z oblasti Chicaga, malý řetězec obchodů se zdravou výživou nazvaný Health House.

Elwood, s titulem z fyzikální chemie, se ve svém výzkumu na univerzitě specializoval na zlepšování fyzického výkonu prostřednictvím zdravé stravy a potravinových doplňků. Jeho studie ho pevně přesvědčily o prospěšnosti přírodních produktů pro zdraví a kvalitu života, a tato přesvědčení se stala základem jeho celoživotní vášně pro výživu a zdravou stravu. NOW, jako firma, se snaží uspokojit potřeby zákazníků v oblasti zdravé výživy nabízením cenově dostupných, ale zároveň vysoce kvalitních přírodních produktů. Tímto způsobem přináší Elwoodovu víru v sílu přírodních produktů do každodenních životů lidí.

Zpět do obchodu