Swanson Krillový Olej (Krill Oil) 500mg 60 kapslí

  • Zdraví Srdce a Mozku
  • Esenciální Mastné Kyseliny
  • Doplněk Stravy Ekologicky šetrný Zdroj Čistého Omega-3 Krilového Oleje
  • Bez Rybího Zápachu nebo Pachu po Požití
  • Přírodní Zdroj Astaxanthinu
  • Vědecky Ověřená Kvalita Od Roku 1969

Doplněk stravy

60 tablet

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 0260
Značka: Swanson
779 Kč
Kategorie: Zdraví
Hmotnost: 0.2 kg
swaglift krill oil (3)
Novinka
Doprava od 2000 Kč zdarma
Doprava od 2000 Kč zdarma
Novinka na trhu
Novinka na trhu
Nejvyšší kvalita
Nejvyšší kvalita

DALŠÍ SLOŽKY

Želatina, glycerin, sorbitol, vyčištěná voda, ethylvanilin.

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Jako doplněk stravy užívejte jednu měkkou tobolku jednou až dvakrát denně s jídlem a vodou.

 

UPOZORNĚNÍ

Určeno pouze pro dospělé. Pokud jste těhotná, kojíte, užíváte léky, zejména na zahušťování krve, nebo máte zdravotní problémy, poraďte se se svým poskytovatelem zdravotní péče.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte, pokud je těsnění porušeno. Skladujte na chladném a suchém místě. Neskladujte v lednici.

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE
 
  Množství na dávku %Denní doporučené dávky
100% Čistý Superba2™ Krillový Olej (ze škeblonohých) 500 mg *
Omega-3 Mastné Kyseliny 110 mg *
EPA
(eikosapentaenová kyselina)
60 mg *
DHA
(dokosahexaenová kyselina)
27.5 mg *
Astaxanthin (z krillového oleje) 50 mcg *
*doporučená denní hodnota nebyla stanovena

 

 

100% Pure Krill Oil

Hledáte jednu z nejlepších značek krillového oleje? Krillový olej patří mezi přírodní nejlepší zdroje omega-3 esenciálních mastných kyselin, ale ne všechny doplňky krillového oleje jsou stejně kvalitní. Když náš tým odborníků objevil Krillový olej Superba2™ od společnosti Aker Biomarine Antarctic AS, okamžitě jsme si uvědomili, že jeho vysoká biologická dostupnost ho odlišuje od ostatních. Vybrali jsme Superba2 Krillový olej také proto, že šlo o ekologicky odpovědnou volbu. Jejich udržitelné techniky Eco-Harvesting® chrání oceán a jeho citlivé ekosystémy, umisťujíce je na čelo ekologicky zvukových a udržitelných rybářských postupů. Krillový olej Superba2 je vyroben s patentovanou technologií Flexitech™, která pomáhá odstranit nežádoucí soli a jiné nečistoty, aby vznikl bezčichý krillový olej nejvyšší kvality.

Swanson 100% čistý krillový olej obsahuje krillový olej Superba2™ – nejvíce klinicky zkoumanou složku krillového oleje na světě. Krillový olej Superba2™ je vysoce koncentrovaný a čistý výrobek vyvinutý na základě předpokladu, že vyšší koncentrace omega-3 fosfolipidů může poskytnout jedinečné zdravotní přínosy a může být snadno integrována do buněčných membrán.

Každá naše měkká tobolka dodává jak EPA, tak DHA omega-3 mastné kyseliny pro kompletní výživu EFA. Zatímco jak rybí olej, tak krillový olej obsahují omega-3 mastné kyseliny, jejich molekulární formy jsou odlišné, s rybím olejem ve formě triglyceridů a krillovým olejem ve formě fosfolipidů. Fosfolipidová forma krillového oleje umožňuje, aby byly EPA a DHA přijímány přímo do buněčných membrán, dramaticky zvyšující biologickou dostupnost. Navíc krill obsahuje antioxidant astaxanthin, který nejen chrání EPA a DHA před degradací, ale také poskytuje cennou ochranu těla proti volným radikálům. Swanson EFAs Krillový olej používá nejlepší krillový olej na světě, poskytující prospěšný zdroj omega-3 výživy pro podporu kardiovaskulárního systému, udržování duševního zdraví a další.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Swanson je americká značka s více než padesátiletou tradicí v oblasti zdravotní výživy a doplňků stravy. Přináší do světa doplňky stravy nejvyšší kvality z prvotřídních surovin již od roku 1969. Může se pyšnit přes více než 26 000 produktů, které se zaměřují na naturální složení od vitamínů a doplňků až po výrobky šetrné životnímu prostředí. Všechny produkty Swanson mají prestižní certifikát GMP (Good Manufacturing Practice), který se zaměřuje na proces výroby a poté na čistotu jednotlivých produktů.

Zpět do obchodu