Swaglift Brýle FLASH na blokování 100 % modrého světla + pouzdro a hadřík

Oranžové brýle pro blokování 100 % modrého a 80 % zeleného světla, které napomáhají k optimalizaci cirkadiánního rytmu.


Další výhody:

 • zkvalitnění spánku
 • snížení digitální únavy očí
 • zlepšení tvorby melatoninu

Obsah balení: brýle FLASH, ochranné pevné pouzdro, hadřík na brýle

Další informace

 

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Vyprodáno
Kód: 1077
Značka: SWAGLIFT
499 Kč
Kategorie: Doplňky
Hmotnost: 0.2 kg
Položka byla vyprodána…
Doprava od 2000 Kč zdarma
Doprava od 2000 Kč zdarma
Novinka na trhu
Novinka na trhu
Nejvyšší kvalita
Nejvyšší kvalita

 

5-min

Optimální nošení oranžových brýlí před spaním po dobu 1,5 hodiny nabízí širokou škálu výhod pro váš spánek a celkové zdraví. Tyto brýle jsou navrženy tak, aby blokovaly až 100  % modrého a 80 % zeleného světla, které může ovlivňovat váš biologický rytmus.

Díky schopnosti blokovat světlo s vlnovou délkou v rozmezí 380 až 565 nm tyto brýle účinně minimalizují negativní vliv modrého světla na produkci melatoninu. Melatonin je nejsilnějším antioxidantem, který nejenže podporuje kvalitní spánek, ale také přispívá k celkovému zlepšení vašeho zdraví.

 

VÝHODA MODELU BRÝLÍ FLASH:

 • mají nastavitelné stranice
 • díky měkkému polstrování po obvodu zaručují pohodlí i blokaci světla z boku
 • unikátní design s oranžovými skly
 • vhodné na práci na PC či sledování TV
 • unisex provedení

ZDROJE MODRÉHO SVĚTLA:

 • telefony a tablety
 • TV a PC obrazovky
 • venkovní osvětlení či špatně zvolené domácí osvětlení
 • kontrolky různých spotřebičů

 

NÁŠ ČLÁNEK - PROČ NOSIT ČERVENÉ BRÝLE

 

7-minNošením těchto brýlí se dosahuje optimálního blokování světla po celém obvodu brýlí, což zajišťuje, že žádné modré nebo zelené světlo nedopadne na vaše oči. Tím se vytváří ideální podmínky pro přípravu na klidný spánek a optimalizaci cirkadiánního rytmu, což má za následek ranní energii a celkově zlepšenou pohodu.

 

Investice do nošení těchto brýlí s vysokou blokací modrého a zeleného světla před spaním se tak stává efektivním prostředkem pro podporu zdravého spánku a celkového blaha. Určitě ale nedoporučujeme nosit tyto brýle blokující modré světlo po celý den, jelikož mohou způsobit únavu. Proto je opravdu vhodné je nosit, než půjdete spát.

 

CO SE MŮŽE STÁT, KDYŽ VYSTAVÍTE OČI MODRÉMU SVĚTLU V NESPRÁVNOU NEBO POZDNÍ, NOČNÍ DOBU?

 • bolesti hlavy
 • narušení produkce meIatoninu
 • celkové snížení zaostřování očí a ostrosti zraku
 • poruchy spánku
 • makulární degenerace (onemocnění centra sítnice, tzv. žluté skvrny)
 • poškození sítnice a makuly (způsobí oxidační stres očí)

 

KDY JE TEDA MODRÉ SVĚTLO ŠPATNÉ?

Modré a zelené spektrum světla ve správné intenzitě přes den je v pořádku a je pro naše zdraví prospěšné. To ale neplatí v případě, kdy v pozdních večerních hodinách koukáte do rozsvíceného telefonu, sledujete TV, svítíte žárovkami a nebo sedíte u PC a doděláváte práci či seminárku. Tato skvělá chytrá zařízení, která nám mnohdy usnadňují život, nám ho můžou tentokrát komplikovat, aniž bychom si to uvědomovali.

IMG_5617-min 

A CO ZELENÉ SVĚTLO? KDY JE TŘEBA HO BLOKOVAT?

Zelené světlo se nachází v oblasti viditelného světla s vlnovou délkou přibližně od 500 nanometrů (nm) do 565 nm a je tedy těsně nad modrým světlem. Podobně jako modré světlo, i zelené světlo je vyzařováno ze slunečního záření a umělých světelných zdrojů, jako jsou žárovky, mobilní telefony, počítačové obrazovky a televizory. Zelené světlo neaktivuje sítnicové dráhy tolik jako modré nebo jiné světelné paprsky, takže je méně pravděpodobné, že vyvolá migrénu. Přestože modré světlo může snižovat hladinu melatoninu dvakrát více než zelené světlo, doporučujeme se zelenému světlu před spaním vyhnout.

Ne vždy je ale zelené světlo pro tělo špatné. Pokud se tedy zrovna nechystáte spát, tak má zelené světlo kromě účinků na kolagen a pigmentaci vliv na lepší průtok krve do kůže, což podporuje hojení a omlazení. To může vést k celkovému zlepšení stavu pokožky a léčbě onemocnění, jako jsou ekzémy, dermatitida a růžovka. Pokud se vystavíte zelenému světlu v místnosti, světlo využívá své specifické vlnové délky, které pomáhají podporovat tvorbu kolagenu, snižovat záněty a zlepšovat hladinu energie. Především je však terapie zeleným světlem skvělou LED terapií při migréně a akutní i chronické bolesti. Terapie zeleným světlem snižuje chronickou bolest, úzkost a depresi. 

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
JC Avatar autora | 16.4.2024
SUPER
5
LL Avatar autora | 1.3.2024
Skvělý produkt, po prvním užití hned lepší spánek i probuzení
5
JZ Avatar autora | 16.2.2024
Super kvalita a příjemně se nosí ❤️

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

SWAGLIFT je značka, která se zrodila v roce 2014 s jednoduchým cílem: inspirovat a bavit tisíce diváků na YouTube. Její zakladatel, Pavlis Vacek, věnoval devět let práce a úsilí na vývoji této značky, než dosáhla současné podoby, kterou známe dnes. S postupem času a růstem komunity začala SWAGLIFT vyrábět vlastní oblečení pro své fanoušky a postupně se rozšířil o další pod-značky, jako jsou Anabolic Horse, PR Matters, Fantastická 5ka, Fantastický Podcast, Tady Jánko a další. Co začalo jako zábavní projekt, se v roce 2023 proměnilo v multibrandový eshop, který nabízí nejen vlastní značku výživy a produktů SWAGLIFT, ale také kvalitní příslušenství, nejen pro posilování, ale také pro naše každodenní životy, které dělají zdravějšími, více stylovými a pohodlnými. Swaglift je symbolem energie, kreativity a komunity, která sdílí lásku k aktivnímu životnímu stylu.

Zpět do obchodu