Nordbo Daily Liver Cleanse 60 kapslí

  • KAŽDODENNÍ OČISTNÁ KŮRA (RESTART) PRO NORMÁLNÍ FUNKCI JATER
  • Špičková kvalita a čistota / Made in Sweden (GMO free)
  • Pro normální funkci jater
  • Certifikát I'm Vegan organizace Djurens Rätt (Animal Rights)
  • Produkt neobsahuje živočišné složky, pojiva a nežádoucí balastní složky
  • Zcela bezkonkurenční 9složkový očistný komplex pro játra a celé tělo
  • Ranní (4 složky) + večerní (5 složek) komplex účinných rostlinných látek
  • Ranní komplex - Morgon = 4 složky (30 kapslí)
  • Večerní komplex - Kväll = 5 složek (30 kapslí)

Doplněk stravy

60 kapslí (2 x 30 kapslí)

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 1230
Značka: Nordbo
999 Kč
Kategorie: Zdraví
Hmotnost: 0.2 kg
Doprava od 2000 Kč zdarma
Doprava od 2000 Kč zdarma
Novinka na trhu
Novinka na trhu
Nejvyšší kvalita
Nejvyšší kvalita

SLOŽENÍ

Složení LIVER CLEANSE MORNING (ráno) v 1 kapsli: Altilix® (extrakt z listů artyčoku (Cynara cardunculus L.) 150 mg, cholin 85 mg (cholinbitartrát), extrakt z kurkumy (Curcuma longa) 50 mg - z toho kurkuminoidy 47,5 mg, resveratrol 25 mg (extrakt z křídlatky japonské - Polygonum cuspidatum), MCT tuky (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem z plodu kokosu), rostlinná HPMC kapsle (hydroxypropyl-methylcelulóza).

Složení LIVER NIGHT (večer) v 1 kapsli: Extrakt z pískavice řecké seno (Trigonella foenum graecum) 200 mg, extrakt z pampelišky (Taraxacum officinale) 200 mg, extrakt z brokolice (Brassica oleracea var. Italica) 100 mg, Triphala 100 mg [Amalaki—indický angrešt (Emblica ofiicinalis), Bibhitaki—plody vrcholáku myrobalánového (Terminalia belerica), Haritaki—plody vrcholáku tříslovinného (Terminalia chebula)], selen (selenomethionin) 100 µg (182 %*), rýžová mouka, MCT olej (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem z plodu kokosu), rostlinná HPMC kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza).
*% Referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek.

 

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

Berte 2 kapsle denně: 1 kapsli ráno z balení LIVER CLEANSE MORNING a 1 kapsli večer z balení LIVER CLEANSE NIGHT. Je možno užít nalačno i po jídle, kapsle můžete vysypat a užít jen jako prášek. Balení obsahuje 30 denních dávek.

 

UPOZORNĚNÍ 

Těhotné a kojící ženy konzultujte užití s lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.


Obsah látek LIVER CLEANSE MORNING (ráno)
 v 1 kapsli
 Altilix® (extrakt z listů artyčoku (Cynara cardunculus L.)
 150 mg
 Cholin (cholinbitartrát)
 85 mg
 Extrakt z kurkumy (Curcuma longa)
 50 mg
     z toho kurkuminoidy
 47,5 mg
 Resveratrol (extrakt z křídlatky japonské - Polygonum cuspidatum)
 25 mg
 Obsah látek LIVER NIGHT (večer)
 v 1 kapsli (% RHP)*
 Extrakt z pískavice řecké seno (Trigonella foenum graecum)
 200 mg
 Extrakt z pampelišky (Taraxacum officinale)  200 mg
 Extrakt z brokolice (Brassica oleracea var. Italica)
 100 mg
 Triphala
 100 mg
 Selen
 100 µg (182 %)*
*% RHP - referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek.

 

 

DAILY LIVER CLEANSE

Nordbo Liver Cleanse přináší úplně nový standard v doplňcích s bylinnými očistnými kůrami. Celkem 9 účinných rostlinných složek rozdělených na ranní a večerní dávku přináší komplexní očistu pro játra, která patří mezi nejvíce zatížené oblasti, starají se totiž o zpracování odpadních látek. Látky obsažené v Liver Cleanse pracují nepřetržitě - podporují vylučování toxinů z těla, podporují přirozenou funkci metabolismu tuků a aktivují přirozená detoxikační centra organismu.

  • 30 denní kůra

Daily Liver Cleanse je připravené pro 30 dnů trvající kůru - ráno 1 kapsle, večer 1 kapsle. Celkem vyžijete sílu 9 účinných složek:

Ranní komplex (Morgon)

1. Altilix® (extrakt z listů artyčoku (Cynara cardunculus L.) - zelenina, která se u nás používala už před staletími, původem ze Středomoří a Jižní Ameriky
2. Cholin (cholinbitartrát) - látka související s metabolismem tuků a s činností jater
3. Extrakt z kurkumy - rostlinka s několika sty potvrzenými benefity
4. Resveratrol (extrakt z křídlatky japonské - Polygonum cuspidatum) - velmi významný antioxidant, má vlastnosti související s kalorickou restrikcí a mitochondriemi
+ MCT tuky - triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, zlepšují vstřebání ostatních látek a jsou zdrojem energie

Večerní komplex (Kväll)

1. Extrakt z pískavice řecké seno (Trigonella foenum graecum) - antioxidant související s játry
2. Extrakt z pampelišky (Taraxacum officinale) - pomáhá s látkovou výměňou a očistou
3. Extrakt z brokolice (Brassica oleracea var. Italica) - antioxidant pomáhající s odstraněním nevhodných látek
4. Triphala 100 mg (Amalaki—indický angrešt (Emblica ofiicinalis), Bibhitaki—plody vrcholáku myrobalánového (Terminalia belerica), Haritaki—plody vrcholáku tříslovinného (Terminalia chebula)) - Ájurvédský zázrak, který podporuje metabolismus a tlumí oxidativní stres
5. Selen (selenomethionin) - důležitý stopový prvek nezbytný pro obranný štít a metabolismus
+ MCT tuky - triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, zlepšují vstřebání ostatních látek a jsou zdrojem energie

 

10 tipů pro úspěšnou očistnou kúru
 
1. Pijte hodně vody - nejlépe vlažnou vodu s citronem. Vlažná voda může zlepšit trávení a citron přispívá k zásaditému pH.(Pozn. Nekonzumujte vlažnou vodu přímo z kohoutku, ale převařte ji a nechte vychladnout)
 
2. Zvyšte příjem bobulovin, ovoce a zeleniny - během diety je důležité jíst pestře, abyste přijali dostatek mikronutrientů. Doporučujeme vegetariánskou, lehce stravitelnou stravu. Bobule a zelená zelenina jsou obzvláště výživné a poskytují vám vitamíny a antioxidanty. Zvyšte příjem zásadotvorných potravin, které optimalizují hodnotu pH těla.  Mnoho lidí tělo potravinami překyseluje, což mimo jiné zvyšuje riziko některých onemocnění. Konzumací zásaditých (zásaditých) potravin pomáháte tělu k lepší acidobazické rovnováze. Příklady základních potravin jsou zelené plodiny, jako je kapusta a pšeničná tráva, kořenová zelenina, luštěniny, semena, citrusové plody a červený čaj.

4. Vyhýbejte se rafinovanému cukru a umělým sladidlům - rafinovaný cukr může podporovat chronický zánět a je třeba se mu během kůry vyhnout. Také umělá sladidla jako sukralóza, nebo aspartam, nejsou vhodná, protože stále není jasné jak ovlivňují střevní flóru.

5. Vyhněte se kofeinu, alkoholu a tabáku - očistný režim je vhodnou příležitostí k omezení návykových látek, které mohou narušit střevní systém.

6. Jezte dostatek vlákniny - mnoho lidí přijímá stravu s příliš nízkým obsahem vlákniny, což mj. ovlivňuje, jak dobře funguje střevní systém. Snažte se přijmout 30 g vlákniny denně.

7. Konzumujte hlavně neprocesované potraviny bez aditiv a stabilizátorů, každý pokrm připravujte šetrně, aby byla zachována maximální nutriční hodnota - jídlo, které se vaří nebo smaží příliš dlouho, ztrácí mnoho důležitých bioaktivních složek. Se surovinami zacházejte opatrně, ať získáte co nejvíce živin.

8. Pravidelně cvičte - cvičení stimuluje střevní systém a zvyšuje průtok krve. Navíc vypotíte ve vodě rozpustné toxiny.

9. Konzumujte malé porce jídel - konzumujte 5 malých jídel denně místo několika velkých jídel. Tímto způsobem udržíte hladinu cukru v krvi stabilní a snížíte riziko, že dostanete chuť se přejídat.

10. Ujistěte se, že máte dostatek času na zotavení - tělesné buňky se samy regenerují, když je tělo v klidu. Ujistěte se, že máte dostatek spánku a vyhraďte si čas na relaxační aktivity, jako je jóga a masáže.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

NORDBO je elitní švédská značka, jejíž filozofie synergních dopňků stravy je založena na dvou pilířích: kvalita a klinická dokumentace + udržitelnost a etická odpovědnost. Značka spojuje severskou tradici a kvalitu, se smysluplnou inovací a čistotou použitých složek = inovativní vývoj klasických doplňků, lepšími způsoby. Skvělým příkladem je nativní rybí tuk Nordbo, který pochází z lokální skandinávské produkce a je vyroben ze 100% udržitelných zdrojů. S produkty Nordbo máte 100% jistotu, že při jejich výrobě bylo vždy myšleno na maximální možnou funkčnost, kvalitu zdrojových surovin a zároveň na ohleduplnost k životnímu prostředí. Všechny produkty Nordbo za sebou mají buď certifikáty ASC (Aqua Stewardship Council) nebo I'm Vegan. Všechny jsou navíc vyrobené podle standardů GMP (Good Manufacturing Practices).

Zpět do obchodu