Ancient & Brave Radiant Matcha + Collagen 150g

 • Směs k přípravě nápoje s obsahem matchy a hericia s hydrolyzovaným grass fed hovězím kolagenem
 • Podpora soustředění, psychické kondice, energie, vzhledu a pohybového aparátu
 • Navozuje pocit klidu a soustředění, zlepšuje náladu
 • Metabolický optimizér (6 účinných složek)
 • Lze užívat ráno i během dne (Matcha povzbuzuje - není vhodné užívat večer před spaním)
 • Vhodný do diety, keto diety a paleo diety
 • Prodlužuje periodu přerušovaného půstu (Brave Metoda)

150 g

Můžeme doručit do:
28.6.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 1063
Značka: Ancient & Brave
949 Kč
Kategorie: Zdraví
Hmotnost: 0.2 kg
Doprava od 2000 Kč zdarma
Doprava od 2000 Kč zdarma
Novinka na trhu
Novinka na trhu
Nejvyšší kvalita
Nejvyšší kvalita

SLOŽENÍ

hydrolyzovaný grass fed hovězí kolagen 42 %, bio Hericium (Lví hříva) 17 %, bio matcha 17 %, bio MCT prášek (triglyceridy se středně dlouhým řetězcem), bio moringa, bio skořice. 58,3 % obsahu produktu je v bio kvalitě.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

1x denně rozmíchejte 6 g prášku v malém množství horké vody a rozpusťte. Přidejte do sklenice horkého mléka dle vaší volby. Balení obsahuje 25 dávek.

UPOZORNĚNÍ

Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Spotřebujte do tří měsíců po otevření.

MATCHA + COLLAGEN

Matcha + Collagen je šestisložkový metabolický optimizér určený pro podporu vzhledu, pohybového aparátu, podporu soustředění, duševního výkonu a emočního stavu. Prémiová kvalita a kompozice produktu je optimalizována pro ideální začátek dne a to jak v rámci účinného prodloužení přerušovaného půstu (Metoda Brave), tak pro posílení, vitalizaci a restart organismu v rámci normálního režimu. Díky povzbuzujícím vlastnostem matchy není vhodné doplněk užívat večer před spaním.

 

 

 

 Výživové údaje:
 ve 100 g
 v 6 g
 Energetická hodnota
 1523 kJ / 363 kcal
 91 kJ / 22 kcal
 Tuky
 9,1 g
 0,5 g
     z toho nasycené mastné kyseliny
 7,8 g
 0,5 g
 Sacharidy
 32 g
 1,9 g
     z toho cukry
 1,7 g
 0,1 g
 Vláknina
 21 g
 1,3 g
 Bílkoviny
 49 g
 2,9 g
 Sůl
 0,26 g
 0,02 g

 

PROČ UŽÍVAT MATCHA + COLLAGEN? 

Ranní šálek matchy povzbudí, zlepší nálady a spolu se Lví Hřívy zostří smysly. Kolagen pak dodá stavební látky pro celé tělo. Když k tomu přidáme ještě další složky, které dovedou posílit organismus a poskytnou mu palivo, získáme komplexní nápoj, který tělo vitalizuje, zároveň jej však nevysává. Dohromady tyto složky dávají plnohodnotný nápoj vhodný pro začátek dne jako náhrada stravy v rámci metody přerušovaného půstu (Metoda Brave).
 
 • Navozuje pocit klidu a soustředění, potlačuje úzkost
 • Povzbuzuje, vyživuje a vitalizuje
 • Prodlužuje periodu přerušovaného půstu (Brave Metoda)
 • Vhodný do diety, keto diety a paleo diety

PŘERUŠOVANÝ PŮST - OPTIMALIZACE HMOTNOSTI A VITALITY

Matcha + Collagen lze užívat samostatně a nebo jako součást přerušovaného půstu podle tzv. Brave Metody. Přerušovaný půst je velmi stará metoda stravování postavená na konceptu cyklování většího časového okna bez jídla a menšího časového s jídlem. Průzkumy i osobní zkušenost autorů Brave Metody jasně prokazuje, že přerušovaný půst má jasné pozitivní účinky související s fyzickou i psychickou kondicí, optimalizací tělesné hmotnosti, optimalizací metabolizmu a duševními schopnostmi. Díky přerušovanému půstu je možné doslova resetovat metabolismus – díky tomu, že tělu umožníme přestávku od neustálého trávení jídla, mu dáme prostor pro regeneraci. Výrazně se tak po všech stránkách zvedne Vaše kondice.
 
Tento typ stravování je vhodný zejména pro moderního člověka se sedavým zaměstnáním a především platí, že na rozdíl od všemožných drastických diet nijak nedevastuje organismus. Optimalizace tělesné hmotnosti je vítaným průvodním jevem přerušovaného půstu, avšak není jejím jediným cílem. Tím je posílení celkové tělesné i psychické kondice.

PŘERUŠOVANÝ PŮST A METODA BRAVE

Metoda Brave je specifický typ přerušovaného půstu vhodný úplně pro každého, zejména však pro jedince se sedavým způsobem zaměstnání, popř. pro jedince cca nad 30 let, kdy je vhodné s přibývajícím věkem produkt preventivně aplikovat k doplnění důležitých pojivových aminokyselin (kůže, vazy, klouby). Zatímco některé půstové programy jsou příliš náročné, Metoda Brave je určena pro každodenní použití, každého jedince a bez nějaké složitější přípravy. Odkaz na podrobný popis Metody Brave naleznete v popisu výrobce Ancient Brave.
 
Cílem je:
 
 • Optimalizovat tělesnou hmotnost
 • Pomoci metabolizmu při opravě a obnově pojivových tkání, pokožky a vaziv
 • Pomoci metabolismu při očistě
 • Cítit se lépe po fyzické i psychické stránce
 • Posílit duševní kondici

 
Jak na to
 
Pokud jste jedli naposledy v 19:00 a další jídlo si dáte v 7:00 ráno, je to skvělé – máte za sebou 12ti hodinový půst. My doporučujeme toto časové okno prodloužit na 14 až 16 hodin. A opakovat během 3 až 7 dnů po celý týden. Pro vyhnutí se pocitu hladu stačí využít naše směsi. Velmi decentně vás zasytí a pomohou metabolismu pracovat delší dobu bez nežádoucích výkyvů. Budete se díky nim cítit lépe.
 
Postup
 
Poslední lehké jídlo večer v 19:00 hod. Následně ráno namísto snídaně:
 
Varianta č.1: tato varianta je vhodná pro všechny jedince, kteří jsou zvyklí pouze na malou a lehkou snídani, popř. pro jedince kteří snídani vynechávají, protože i zde má směs svůj význam vzhledem k optimalizaci a restartu metabolizmu.
 • Základní směs: 2 lžičky Cacao + Reishi / Collagen / Matcha nebo Coffee + Collagen a 250 ml horké vody. Směs lze v případě požadavku vyššího příjmu grass fed kolagenu obohatit o 1 až 2 čajové lžičky Grass Fed True Collagen
 • Další jídlo nejdříve v 9:00
 • Postupně posuňte na 11:00
Varianta č.2: tato varianta je vhodná pro všechny jedince, kteří jsou zvyklí na výdatnější ranní snídani.
 • Základní směs: 2 lžičky Cacao + Reishi / Collagen / Matcha nebo Coffee + Collagen, dále přidat 1 čajovou lžičku True MCT a 250 ml horké vody. Dávku MCT lze následně po otestování bezproblémového trávení zvýšit na 2 čajové lžičky. V případě požadavku vyššího příjmu grass fed kolagenu je možné přidat 1 až 2 čajové lžíce Grass Fed True Collagen.
 • Další jídlo nejdříve v 9:00
 • Postupně posuňte na 11:00
Pozn.: Přerušované půsty patří v současnosti v celosvětovém měřítku k nejzdravějším a nejšetrnějším metodám hubnutí, vitalizace a optimalizace metabolizmu (1,2,3). Po uvedenou dobu přerušovaného půstu dostává tělo optimální prostor pro restart, vitalizaci a detoxikaci. V rámci Brave Metody se jedná o šetrnou a zdravou metodu v pravidelných intervalech po dobu 14 až 16 hodin, doplněnou klasickou vyváženou dietou, tedy zdravou komplexní stravou během dne = zlatá střední cesta v dlouhodobém horizontu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

S Ancient Brave si dopřejete luxus křišťálově čistých a zároveň maximálně účinných produktů, vycházejících ze starobylých znalostí o efektivním stravování. Ty nabízí etickou a zdravou alternativu k současnému trendu radikálních diet, které mají v dlouhodobém měřítku devastující účinek na organismus. S Ancient Brave přirozeným způsobem a bez újmy na zdraví optimalizujete hmotnost, ale také znova nastartujete optimální fyzickou i psychickou kondici. Za kvalitou prémiové britské značky stojí dvě úspěšné ženy: Annelie Whitfieldová uznávaná hollywoodská kaskadérka, která se posledních 15 let věnuje naturopatii a léčbě bylinkami a Kate Prince, která je zkušeným mediálním specialistou. Značka Ancient Brave patří v současné době k absolutní špičce na britském trhu v rámci prémiového sortimentu zaměřeného na kvalitu a náročného zákazníka.

Zpět do obchodu