Viridian Lions Mane Extract 30 kapslí Organic

  • Organický extrakt ze Lví Hřívy
  • Síla extraktu 10:1 (ekvivalent 4000 mg čerstvé houby)
  • Posílená biodostupnost
  • Extrakt z plodnice houby (fruiting body)
  • Poskytující 1-3, 1-6 beta glukany (60 mg v každé kapsli)
  • Udržitelný způsob pěstování
  • Unikátní ultrazvuková extrakce

Doplněk stravy v BIO kvalitě

30 kapslí

Můžeme doručit do:
29.5.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: 1233
Značka: Viridian
719 Kč
Kategorie: Zdraví
Hmotnost: 0.14 kg
swaglift lions mane (3) min
Novinka
Doprava od 2000 Kč zdarma
Doprava od 2000 Kč zdarma
Novinka na trhu
Novinka na trhu
Nejvyšší kvalita
Nejvyšší kvalita

SLOŽENÍ

Složení v jedné kapsli: Bio Lví hříva (Hericium erinaceus) extrakt z těla houby 400 mg, poskytuje 60 mg 1,3/1,6 beta glukanů, obal kapsle hydroxypropylmethylcelulóza.

DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ

1-2 kapsle denně s jídlem.

UPOZORNĚNÍ

Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy, pokud není doporučeno lékařem. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE

 Obsah látek:
 v 1 kapsli
 BIO Lví hříva (Hericium erinaceus) extrakt z těla houby
 400 mg
     poskytuje 1,3/1,6 beta glukany
 60 mg

 

ORGANIC LION´S MANE EXTRACT

Lví Hříva Viridian je pěstována v udržitelných a organických podmínkách ve Finsku, kde čistý vzduch a prostředí vytvářejí ideální podmínky pro růst hub obsahujících žádoucí bioaktivní sloučeniny bez pesticidů a těžkých kovů. Tyto houby rostou v optimálních podmínkách, co se týče vlhkosti, světla a vzduchu, což vede k vysokému obsahu bioaktivních látek. Viridian používá výhradně plodnice huby (fruiting body), proto Viridian používá výhradně tuto část. Bioaktivní sloučeniny jsou nejsilnější v plodnici houby (fruiting body), proto Viridian používá výhradně tuto část.

Organic Lion's Mane je doplněk kategorie MOG FREE, tedy Mycelium on Grain FREE. Extrakt je vyrobený přímo z plodnice (fruiting body) houby, tedy celého těla houby v reprodukčním stádiu, která roste v přirozeném prostředí - tedy v přirozené symbióze kvalitního přírodního dřeva = maximální síla. Pozn.: Velká část produktů na trhu nabízí pouze tzv. Mycelium on Grain (MOG), tedy mycelium (kořenová struktura houby) pěstované nízkonákladovou cestou na obilninách a rýži (odlišné složení s vysokým podílem obilných polysacharidů), to vše obvykle bez podrobné specifikace bioaktivních složek na etiketě produktu (velmi často je uváděn pouze obecný údaj o obsahu polysacharidů = škrob).

Síla 400 mg extraktu odpovídá 4000 mg čerstvé houby (síla extraktu 10:1). Po sklizení je houba šetrně sušena a extrahována unikátním procesem používajícím čerstvou vodu a ultrazvuk. Tato metoda extrakce posiluje biodostupnost a absorpci - šetrně otvírá buněčnou stěnu obklopující bioaktivní sloučeniny Lví Hřívy a zachovává jejich vlastnosti. Každý krok v pěstování a produkci je pečlivě zvolen tak, aby měl výsledný produkt maximální účinek, nejčistší možnou formu a byl zpracován co nejšetrněji.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Britská značka Viridian Nutrition nabízí tzv. etické vitamíny a doplňky stravy, zaměřené na tři hlavní oblasti: kvalita/čistota, charita, životní prostředí. 99% produktů značky Viridian Nutrition splňuje požadavky náročné kategorie čistoty KOSHER, všechny produkty jsou 100% bioaktivní, v kapslích rostlinného původu, bez použití problematických aditiv, 40 % produktů je oficiálně certifikováno jako 100% organické (Soil Association). Všechny složky pocházejí z absolutně čistých zdrojů = NE genetické modifikace, NE ozařování, NE tablety, 5% z každé prodané položky je investováno na charitativní účely.

Zpět do obchodu