GGBOOSTER

GGBOOSTER, značka s kořeny sahajícími do roku 2017, vznikla z vášně a nadšení skupiny nerdů, kteří chtěli přetvořit svou vášeň do reálných a účinných produktů a tak v roce 2021 vypustili první GGBOOSTER instantní nápoj, který se stal rychle synonymem pro "skutečně funkční energy drink" s vyladěným složením a vynikající chutí.
GGBOOSTER.com nabízí produkty, které se vyznačují absencí zbytečné chemie a použitím pouze účinných látek, při zachování požitku z jejich užívání. Naše značka a výrobky jsou zaměřeny na podporu každodenního úsilí, ať už jde o práci, hraní, volnočasové aktivity, či  zlepšení zdraví. Naší vizí je inspirovat lidi k tomu, aby se starali o to, co konzumují, a jak se staví k vlastnímu tělu, s důrazem na maximální pracovní efektivitu.
Pokud hledáte kvalitní produkty, které podpoří vaše mozkové buňky a pomohou vám dosáhnout maximálního výkonu, neváhejte vyzkoušet GGBOOSTER. S námi se dostanete na další úroveň tak #BoostYourGame!

450 min
799 Kč

Náš vlastní skutečně účinný Energy drink! Neobsahuje úmělá barviva, aromata a je zcela BEZ CUKRU! Balení obsahuje 35 dávek v 280 gramech.Neobsahuje "nerdí balení" a benefity z...

450/ENE
1 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Zpět do obchodu