Rozhovory

Swaglift Day 15.6.

Naše NEJVĚTŠÍ SILOVĚ - GAMINGOVÁ AKCE tohoto roku!!!

 

S velkým nadšením Vám oznamujeme, že vrcholí přípravy naší velkolepé akce, která je první svého druhu. Je to událost, která spojuje světy fitness, sportu a gamingu a to vše pod jednou střechou. Věříme, že jako všechny naše dosavadní akce bude Swaglift Day doprovázet jedinečná atmosféra po celý den a bude to událost, na kterou budeme všichni vzpomínat hodně dlouho.

Kopie návrhu Koláž na web (1200 x 370 px) (1)

SWAGLIFTDAY 15. 6. V UNYP ARÉNĚ

Tato jedinečná akce je pro všechny, kdo sdílí vášeň pro aktivní životní styl a herní zábavu. Od ranních 9:00 až do večerních 22:00 vás čeká bohatý a nabitý program všemožných sportovních eventů a pro gamingové nadšence je připravena herní zóna s turnaji o hodnotné ceny. 

Vrcholem celého dne bude večerní koncert Marpa a Troublegangu, aby završili tento skvěle strávený den. 

 

Co vás během celého dne čeká?Snímek obrazovky 2024-05-03 v 7.18.53

Postaráme se o to, abyste se nenudili a užili si s námi jedinečný den plný akce a zážitků! Od podzimu intenzivně plánujeme a rozvrhujeme vše tak, aby se Vám Swaglift Day líbil a mohli jsme v následujících létech akci opakovat. Rozhodně nechceme, aby to byla první a poslední akce. Touto jedinečnou událostí bychom rádi odstartovali éru Swaglift Day.

 • Jak již víte, na Swaglift Day bude probíhat SILOVÝ TROJBOJ pro ty nejlepší z nejlepších, kde uvidíte úctyhodné výkony a ty nejlepší budou i finančně odměněny. 
 • Vrátí se nám originální STRENGTH WARS aka ,,války", které bude moderovat náš milovaný Tetzel z Německa. Upozorňujeme, že atmosféra, kterou zažijete při battle Strength Wars, se s vámi potáhne ještě nějakou dobu. To se nedá okoukat z videa, to se musí prostě zažít! Pojďte to prožít s námi! 
 • Kvůli závodu v LOGLIFTU řešíme i speciální pódium, aby vše vydrželo a sedělo jak má. Také chceme, abyste na vše dobře viděli, proto v hale UNYP arény budou hned dvě pódia, na kterých se bude střídat program. V soutěži logliftu neočekávejte žádné béčkové výkony, budou soutěžit opravdoví profíci!
 • LEO BRICHTA jako jeden z našich atletů předvede se svým sparingem MMA exhibici a vy to budete moct krásně sledovat vše naživo. Věříme, že již toto samotné vystoupení bude skvělá show!
 • Náš další atlet a momentálně nejsilnější monstrum v ČR - HONZA JIRUŠE - bude chtít překonat vlastní rekord v DEADLIFTU. Myslíme, že každý z nás má nějaké hranice. Ale Honza? Jeho famózní výkony za poslední roky dokazují, že nezná hranice!!! Naživo to bude opět skvělá podívaná jako vždycky!
 • TADY JÁNKO předvede a vysvětlí své nejlepší techniky na ARMWRESTLING a vy si budete moci techniky sami vyzkoušet!

 

CHALLENGES O CENY PRO VŠECHNY!

Samozřejmě, že se musíte na výkony ostatních jen koukat. Budete se moci zapojit do GRIP CHALLENGE, THOR`S HAMMER CHALLENGE A DOUBLE BICEPS CHALLENGE. Pro ty nejlepší máme připraveny skvělé ceny z našeho sortimentu. Rozhodně byste si tyhle challenge s kámošema neměli nechat ujít a měli byste dorazit se hecnout. Na challenge není nutné se nikde registrovat.

Kopie návrhu Koláž na web (1200 x 370 px)

 Během celého dne budete moci ochutnat na Swaglift stánku naše nejlepší dobroty či doplnit energii a osvěžit se chlazeným GGBOOSTEREM. Ke koupi na místě budou některé oblíbené suplementy a merch, který si budete moci i vyzkoušet. Ze zkušenosti z Českých Budějovic již víme, že jeden stánek nestačí a proto SWAGLIFT a GGBOOSTER stánek budou ve venkovním i vnitřním areálu, aby se netvořily zbytečně dlouhé fronty. Pokusíme se zajistit vše pro váš nejlepší komfort. 

 

HERNÍ ZÓNA

Nesmíme také zapomenout, že hromada fitness nadšenců má velkou slabost pro počítačové hry a ve volném čase paří u kompu, viď Hanzi. Proto pro všechny nerdy budeme mít připravenou herní zónu, kde budou po celý den probíhat turnaje v oblíbených hrách, jako je Counter Strike 2 a Quake III Arena. U stánku s GGBOOSTEREM můžete posilnit své skills a díky tomu si domů odnést hodnotné ceny. 

Bez názvu

 

♡ JSTE SKVĚLÁ KOMUNITA!! DĚLÁME TO PRO VÁS! 

   Ať už jste nás přišli podpořit na jakoukoliv akci, vždycky byla naprosto skvělá a jedinečná atmosféra a my Vám za to děkujeme! Swaglift Day bude místo, kde se potká komunita se stejnou vášní k železu, humoru nebo gamingu. Bude to událost, na které se chceme organizačně opravdu vyřádit a dopřát Vám záživný program po celý den. Chceme, aby to bylo takové malé velké díky za Vás, co nás podporujete a nakupujete u nás. Protože bez Vás by tohle nikdy nebylo.

Pojďme se společně potkat na téhle jedinečné sportovně-gamingové události roku! Pokud ještě nemáš lístky, tak kupuj na SWAGLIFTDAY.CZstále za výhodnou cenu. Lístky na místě budou dražší než v předprodeji. 

Na místě budou stánky s pitím i občerstvením - jak nějaký fast food tak i clean jídlo. O boost energie se postarají stánky s GGBOOSTEREM.

A7403281-min_1

 

 

VIP HOSTÉ a NÁŠ TEAM ATLETŮ

Na akci se budete moci potkat se spoustou známých osobností jako je Kuba Enžl, Vidrail, Immanuel Adenubi, Vojta Koritenský, Tetzel a další jména brzy přibudou. Samozřejmě potkáte všechny členy SWAGLIFT TÝMU: Honzu Krasinskýho aka Anabolic Horse, Bendera, Honzu Jirušeho, Sabču Doležalovou, Leo Brichtu, Jánka, Chlupáka, Puniho, Honzu Makulu, Pavlise, Kubu Štěpánka. Se všemi bude MEET & GREET. Budete se s nimi moct vyfotit a popovídat si. 

 

KONCERT

Akci chceme zakončit ve velkém stylu a proto jsme se rozhodli, že to završíme skvělou show a koncertem MARPA s celým TROUBLEGANGEM. Buďte s námi až do konce, protože tohle bude další velká skvělá show!

Snímek obrazovky 2024-05-03 v 7.19.26

 

 

ZÁVODY BCROSS RUN

Pokud si chcete tento den užít akčněji, proběhnout se a zamakat, tak se přihlaste na závod Bcross Run, který pořádá Venca Mráz. Závod se poběží ve venkovní části a v rámci registrace závodu máte vstup na Swaglift Day zdarma.

Snímek obrazovky 2024-05-03 v 7.19.51

 

Tak na co ještě čekáš? Kupuj lístek na SWAGLIFTDAY.CZ a nenech si ujít tuhle parádní akci.

 

TĚŠÍME SE NA TEBE ♡

Jan Krasinský - LEGENDA O KOŇOVI!
 • CO TĚ MOTIVUJE NEBO INSPIRUJE STÁLE SE ZLEPŠOVAT A DRŽET SVŮJ SMĚR?

Mám štěstí, že dělám to, co mě baví a naplňuje.  Nepotřebuju proto tolik motivace. Takže to, že se chci zlepšovat, jde nějakým způsobem plynule samo.

 • JAKÉ MÁŠ MOMENTÁLNĚ CÍLE A ZA ČÍM SE ŽENEŠ?

Teď mě čekají dvě důležitý sportovní události - Strength Wars na SWAGLIFT DAY a také mistrovství ve STRONGMANECH. Udělali novou Strongman kategorii do 120kg, což je skvělý pro mě a pro stejný kluky, jako jsem já. Je to ideální pro ty, kdo jsou velký na 105kg a malý na OPEN kategorii. Chci být u začátku téhle kategorie, protože si myslím, že do budoucna to bude hodně zajímavá a koukatelná kategorie. Předpokládám, že bude hodně nabitá skvělýma a silnýma lidma. A já bych si to první vítězství chtěl urvat pro sebe.

Koláž na web (1200 x 370 px) (2)

 • JAKÝ JE TVŮJ NEJVĚTŠÍ ZÁŽITEK, CO JSI ZAŽIL V RÁMCI SWAGLIFT TVORBY?

Největší zážitek byly samozřejmě války (Strength Wars) - především celá LIGA, která finišovala finálem s Facelessem. Další skvělý zážitek, který jsme s Pavlisem zažili byl trip do Ameriky, kam jsme jeli točit taky války. Tam jsem bojoval proti jednomu z největších silových idolů - Larrym Wheelsem. Celý tenhle trip byl mega skvělý zážitek a myslím, že něco takového už se nedá jen tak opakovat.

 • JE NĚCO, CO BYS SI PŘÁL VE SVÉ KARIÉŘE ZOPAKOVAT NEBO USKUTEČNIT DNES ZNOVU SE VŠEMI MOMENTÁLNÍMI ZKUŠENOSTMI?

Myslím, že nic bych neopakovat a že všechno je tak, jak má být. V podstatě tak jak se to všechno událo, tak mě to vyformovalo takového, jaký jsem teď, proto bych nic neměnil.

Koláž na web (1200 x 370 px) (1)

 • 1 RADA CO DĚLAT A 1 RADA CO NEDĚLAT, POKUD CHCI ZAČÍT SOUTĚŽIT V SILOVÝCH SPORTECH.

Začněte se věnovat precizní technice a systematice, kloubům, šlachám, atp.

 • ANABOLIC HORSE JE SAKRA VELKEJ POJEM VE FITNESS, NESTÝSKÁ SE TI PO MASCE VE VÁLKÁCH?

Období s maskou bylo fakt skvělý a občas si po ní postesknu. Ve finále přes ní ale není kurva nic vidět a fakt se přes ní na hovno dejchá.. :-D Ale to období bylo super a pokud se mají války vrátit, je dost možné, že vytáhneme i tu masku!

 • JAKÝ MÁ VÝZNAM BÝT SOUČÁSTÍ SWAGLIFTU A CO BYS ŘEKL O NAŠEM BRANDU?

Swaglift tady působí už déle než samotný Anabolic Horse (který jsme vytvořili s Pavlisem). Můžu říct, že jsem byl u zrodu tohoto brandu a jsem rád, jakým směrem to směřujeme. Jsem rád, jaký máme v týmu sportovce a jsem rád, jak se to rozšiřuje. Jsem taky rád, jakým stylem jsme to udělali, protože to není ve spoustě věcech jednoduchý. Jsem upřímně fakt rád za to, kam se to postupně dostává a jsem vděčný za ten styl, který si držíme a s jakou precizností a důrazem na maximální kvalitu naše supláče vyvíjíme. Díky moc Vám všem našim zákazníkům a fanouškům, že to pushujete dopředu, protože bez Vás by to nešlo!!!

Koláž na web (1200 x 370 px) (6)-min

 • MŮŽEŠ POPSAT, CO DĚLÁŠ MIMO TRÉNINK PRO SVŮJ ROZVOJ A DOSAŽENÍ ÚSPĚCHŮ?

To nejdůležitější co potřebuju, je zázemí a mít prostor a čas pro regeneraci.

 • NEJOBLÍBENĚJŠÍ SUPLEMENTY A MUST HAVE VĚCI PRO PÁR % ZLEPŠENÍ NA CESTĚ K ÚSPĚCHU?

Můj nejoblíbenější suplement byl, je a vždy bude KRÁLIČÍ KREV, protože tenhle suplement vznikl úplně jiným stylem než všechno ostatní. Králičí Krev jste pushovali dopředu a ještě ani neexistovala, takže to mělo mega hype. Bylo to původně založeno jen na totální srandě a ve finále vznikl seriózní a kvalitní nakopávač. Must have suplement je jednoznačně PROTEIN a Lipozomální vitamin D3+K2, protože je většina naší populace deficitní. 

Koláž na web (1200 x 370 px) (5)-min

 • CO TI MOMENTÁLNĚ DĚLÁ NEJVETŠÍ RADOST V ŽIVOTĚ?

Největší radost života je můj 4,5 letý syn. Není nic víc a nikdy nebude. 

 • JAK NEJRADŠI PROKRASTINUJEŠ?

Víte, že rád prokrastinuju u PC her - Wowko (mám to rád no, jsem taky trochu nerd). Další moje záliba jsou vodní dýmky - v Plzni mám vlastní Shisha Bar Ignite, ale to už taky asi všichni víte.

Výlet za Samem Sulekem!

 

 • KDO VYMYSLEL VÝLET DO ANGLIE? BYL TO SPONTÁNNÍ VÝLET ČI PLÁNOVANÝ?

 Chlupák: Dlouho plánované to určitě nebylo. Vzniklo to tak, že jsem natáčel s kamarádem Pepou Zajíčkem video na YouTube. Hodnotili jsme výsledky v kulturistické soutěži Arnold Classic v Americe. Zmínil jsem se u natáčení videa, že podobná akce proběhne za pár dní v Anglii, načež Pepa navrhl, že bychom tam mohli letět.

 • KOMPLIKACE JSOU JIŽ TRADICÍ, KDYŽ SWAGLIFŤÁCI NĚKAM JEDOU. BYLY I TENTOKRÁT NĚJAKÉ KOMPLIKACE PŘI CESTOVÁNÍ?

Kuba: Samozřejmě. První komplikace se ukázala hned na letišti v Praze, kde jsme zjistili, že Hanz nemá koupenou letenku :-D .. Špatně jsme se domluvili, jak to bylo celé na rychlo. Hanz se k nám připojil jako poslední člen, poslal jsem mu letenky ke koupi. Pak mi volal a já pochopil, že nemůže koupit tu zpáteční letenku. Tak jsem mu ji koupil (z Anglie do Prahy), ale nekoupil jsem mu tu do Anglie. Hrozilo tak, že s námi Hanz nepoletí a že mi udělal jen skvělý odvoz na letiště :-D.. Nicméně se to hned vyřešilo, letenku jsme koupili na místě na letišti dokonce levněji než přes aplikaci.

 Expo koláž

 

 • JAK VYPADAL VÁŠ VÍKENDOVÝ HARMONOGRAM NA FITNESS EXPU A CO TO VLASTNĚ BYLO ZA AKCI?

Kuba: Hlavním tahákem pro nás bylo potkat Sama Suleka. Třídenní expo Arnold Classic bylo plné dalších známých influencerů, takže harmonogram byl jasný - užít si to co nejvíc a potkat fitness ikony, které sledujeme a máme k nim nějaký vztah. 

 • JAKÉ ZNÁMÉ OSOBNOSTI JSTE POTKALI?

Kuba: Potkali jsme všechny atlety sponzorované značkou YoungLA. K těmto influencerům patří například Noel Deyzel, Ten Twins, Shizzy, Lex Little, Alex Eubanks nebo James English. Na expu jsme potkali další známé osobnosti jako například: Greg Douchette, Andrew Jacked, Ronnie Coleman, Phil Heat, Dorian Yates, Hafthor, atd.

 • KDO NA VÁS UDĚLAL NEJVĚTŠÍ DOJEM?

Chlupák: Největší dojem na mě určitě udělal David Laid. Působil opravdu klidně a vyrovnaně, nikam nespěchal a to i přes to, že se kolem něho seběhlo desítky až stovky fanoušků.

Kuba: Pro mě bylo největším zážitkem mluvit s Davidem Lidem. Další skvělý dojem na mě udělal Greg Douchette a samotný Sam Sulek.  Bohužel ve většině případů nebyl prostor prohodit více slov kvůli davům fanoušků či security. Snažili jsme se natočit co nejvíce interakcí a dokonce se nám podařilo natočit rychlý rozhovor s Alexem Eibanksem, který můžete vidět ve videu u Chlupáka.

 • JAKÝ JE SAM SULEK VE SKUTEČNOSTI? MĚLI JSTE MOŽNOST S NÍM MLUVIT?

Kuba: Myslím, že jsme na něj udělali dojem, když jsme mu řekli, že jsme z ČR. Sam má v Česku kořeny. Působil na nás stejně jako ve videích - klidný a vlídný. Bylo mu až líto, když nás sekuriťák tlačil pryč a bylo vidět, že by s námi prohodil klidně ještě pár slov.  Stoupnout si vedle něj byl zážitek a to ne jen kvůli tomu, že je to horda svalů. ale kvůli tomu, že z něj vyzařuje něco jiného než z ostatních slavných fitness influencerů. Možná to je tím, že je slavný poměrně krátkou dobu.

Arnold Classic expo

 • ANABOLIC HORSE JE SVĚTOVÝ POJEM. POZNAL TĚ TAM NĚKDO?

Hanz: Největší lichotka pro mě byla, když nejsilnější benchaři světa znali pojem Anabolic Horse, což můžete vidět ve videu. Plus s některými známými osobnostmi už se známe. Dokonce jsme potkali pár fanoušků z ČR i SR.

 • GYMSHARK GYM JE PRO VEŘEJNOST ZAVŘENÝ, SMÍ TAM JEN ATLETI. JAK JE MOŽNÉ, ŽE JSTE TAM BYLI?

Chlupák: Ano, tato posilovna je normálně uzavřená pro veřejnost. Právě díky tomu, že se ve městě Birmingham, kde má GymShark sídlo, odehrávalo expo, otevřeli posilovnu pro veřejnost. Pravděpodobně jen proto, aby sklidili nějakou pozornost, jelikož bývají na takové akci vždy hlavním sponzorem, tento rok byl GymShark vytlačen firmou YoungLA.

 • UKÁZALI JSTE JIM, JAK SE ZVEDÁ V ČR? JAKÁ ČÍSLA JSTE POTAHALI?

Hanz: Dali jsme si tři tréninky během dvou dnů + několik challenges na expu. Největší pozornost jsme si získali právě v GymShark Lifting Clubu, kde jsem tahal 350kg deadlift a tlakoval 180kg v sedě. Bylo fajn užít si tu skvělou atmosféru a uvědomit si, že v mojí hlavě je tohle vlastně jen průměrný výkon, ale pro většinu lidí je to něco, co nevidí jen tak.

 • VZALI JSTE SI SEBOU NĚJAKÉ MUST HAVE SUPLEMENTY, KTERÉ JSTE NEMOHLI NECHAT DOMA?

Hanz: Swaglift lipozomální vitamín D3+K2 byl do Anglie naprosto jasné. Nemohl jsem doma nechat ani Králičí Krev, L-Citrulline a samozřejmě GG Booster, abychom zvládli celé Expo.

Swaglift expo

 • BYLI JSTE SPOLU CELÝ VÍKEND. NELEZLI JSTE SI NA NERVY?

Kuba: Cestovali jsme ve čtyřech a musím sám říct, že jsem byl mile překvapen, jak jsme to zvládli. Každý něčím přispěl. Musím říct, že jsme si sedli a nesetkali jsme se s žádným konfliktem či ponorkou. Spojuje nás společný humor, zájem o fitness, zvedání a celý tento svět kolem cvičení. Těším se s klukama na další společný akce ať už tady či za hranicemi!

 • CO BYSTE CHTĚLI VZKÁZAT LIDEM?

Hanz: Neseďte doma na prdeli a jezděte na podobné akce! Nasávejte tu atmosféru a čerpejte motivaci, kde to jen jde! Prostě si ten fitness svět užívejte s podobnou sortou lidí! Vidíme se na naší mega velký akci v Praze na SWAGLIFT DAY už 15.6.2024!!!  VSTUPENKY!!!

 

Bikina z Moravy

A7406666-min

Naše kráska FitSabina

Vyzpovídali jsme Sabču během stěhování do jejího nového domu. Probrali jsme její plány do budoucna, návrat na youtube, život s Jánkem a především, co byl klíč k jejímu úspěchu ve sportovní kariéře a proč odmítla nabídku v Clash of the Stars.  

1. Kam míří dnešní Sabča, potom co pověsila kariéru Bikini Fitness na hřebík?

Dnešní Sabča míří už hlavně za zdravím, funkčním tělem s udržitelnou formou. Teď aktuálně jsem si přes zimu trochu navýšila příjem a snažím se lehce nabrat zase nějaké svaly, ale nic nepřeháním, nemám žádný přísný režim, jedu hlavně na pocit. Občas mám takový nával, že bych se na stage vrátila, ale Jánko mi to vždy hodně rychle rozmluví :D Teď se chci hlavně věnovat přípravě svých závodnic na soutěže.

2. Nestýská se ti po bojových sportech a nechtěla by si začít něco kontaktního?

Občas trošku stýská, ale právě tím, jak je to kontaktní a já čím jsem starší tím víc ztrácím tu mladistvou nebojácnost, kdy mi bylo všechno jedno. Teď už vím, kolik by mě stály nový zuby, kdybych si svoje vyrazila :D a víc si jich vážím. To stejné prsa – představím si, jak bych musela na novou operaci, kdybych si poškodila tvrdou ránou implantát a kolik b y to stálo peněz a hlavně času se dávat zase do kupy a rychle mě to přejde.
Dokážu si představit se vrátit ke sportovnímu wushu, které není kontaktní a je víc o sestavách, skocích, gymnastice. Ale moje záda by mi teda nepoděkovala. Nebo začít dělat Taichi. Obojí mě trochu láká ale bohužel na to kvůli práci nemám už vůbec čas, většinu dne trávím u plánů za počítačem nebo s klienty a když mám trochu času, skočím do fitka nebo se věnuju aktivitám s pejskem. Kdybych měla víc volného času, asi bych o tom ale přemýšlela, ještě bych si zazávodila.

3. Proč si odmítla nabídku v Clash of the Stars a změnila bys někdy názor?

Mluvila jsem o tom už podrobněji v podcastu. Ve zkratce mi nepřijde fajn podporovat ten bizár. Je smutné, že spousta fighterů tvrdě dře roky na to, aby zápasili za pár drobáků a pak nějakej jouda, co neabsolvoval ani jeden trénink bere za jeden „zápas“ takový bomby. Plně respektuju, že to lidí baví, já sama se na to občas podívám, bizár prostě táhne, ale nerada bych toho bizáru byla součástí. Mít slavnější jméno je sice hezký, ale za co? Aby mě pak už nikdo pořádně nebral vážně, protože jsem byla bizárovat v clashi? To si těch 100 tisíc radši teda odpustím, za to mi to nestojí, zůstanu max jako divák.

BeFunky-collage3-min

4. Chybí ti závodění? Nebo si spokojená s rolí trenérky?

Občas ano, ale spíš mi chybí ta forma než to závodění, i když i po tom si trošku někdy zastesknu. Nejen ty závody samotné, ale všechny ty zážitky okolo, cestování, setkávání se s lidma. Bylo to fajn, ale už tomu nechci asi obětovat tak strašně moc času, zdraví a hlavně teda peněz, mezinárodní závodění je dost drahé.

5. Výživa VS dřina ve fitku, co je rozhodující a kde je potřeba větší znalost a disciplína?

Obojí. Jedno bez druhého nemůže být, tedy pokud zůstáváme u témata závodní formy. Tam opravdu nejde vymýšlet žádné kompromisy a je třeba dodržovat řádně jak trénink, tak nastavený jídelní plán, který se v průběhu přípravy taky průběžně mění podle toho, jak jde forma. Každopádně na to, aby člověk trochu zhubnul, stačí selský rozum – jíst o něco míň a hýbat se o něco víc než doteď. Zvýšit příjem bílkovin, jíst víc zeleniny a ovoce a už jen díky tomu by měl člověk jíst automaticky míň kalorií, když bude víc sytější z toho zdravého a těch kravin už se do něj tolik nevleze. Ani nebude mít díky vyššímu příjmu bílkovin tolik chutě, protože bude mít větší pocit sytosti.
Není potřeba žádných extrémů na to, aby člověk shodil pár kilo. Pokud to nezabere, tak si zjistit, co je to kalorická bilance a pomocí např. kalorických tabulek se dostat do mírného 
kalorického deficitu (např 10 %). A pokud pořád nic, tak děláš někde chybu a je potřeba oslovit někoho, kdo tomu rozumí a s jídlem nebo i tréninkem pomůže, nepouštět se každopádně sám do žádných nesmyslných drastických diet. Nejsou dlouhodobě udržitelné a většinou si tím člověk do budoucna akorát přitíží a zdravé hubnutí je následně o to komplikovanější.
 

BeFunky-collage4-min

6. Na co by si měly holky dát pozor, kdyby se chtěly naplno věnovat závodní přípravě?

Uf, tohle není odpověď na 1 odstavec ani 1 stránku, to je tak na celý podcast :D Ve zkratce bych doporučila, pokud s tím nemají žádné velké zkušenosti, oslovit kvalitního trenéra a investovat tím tak do svého zdraví. Závodní příprava není vůbec jednoduchá, i když se jede tím nejšetrnějším způsobem, protože závodní forma je sama o sobě nezdravá, vzhledem k tomu, jak nízké procentu tuku je na podiu žádané a tedy je to nápor na zdraví ať už se člověk chystá opatrně nebo ne.
Bez kvalitních znalostí si může člověk v přípravě dost ublížit, proto bych se na první soutěž nechystala určitě sama a svěřila bych se do dobrých rukou. Pokud nemá člověk dost znalostí a zkušeností a vrhne se sám do přípravy – v lepším případě přijde na podium nedotažená se špatnou formou, v horším si ponese zdravotní komplikace. Doporučuju hledat trenéra ne na základě toho, kolik medailí jeho svěřenci vyhráli, ale jak se jim daří po závodech. Strhat někoho z kůže aby měl formu na závody dokáže každej druhej trenér, ale dostat se zpět do fyzického i psychického balancu je po závodech těžší, než se může zdát a zajímala bych se hlavně o to, jak se trenér stará o své svěřence i mimo závodní sezonu.

7. Můžeš jmenovat věc, která byla klíčová k dosažení tvého úspěchu?

Za vším, co mi v životě vyšlo, stála hlavně pevná vůle a vytrvalost.

BeFunky-collage5-min

8. Jakou jednu věc by lidé měli dělat a nedělat, aby se dostali kam chtějí?

Nevysrat se na to při prvním pádu na hubu. Cesta k cíli není většinou lineární a dnes všichni čekají, že všechno bude hned. Na dobrý věci se čeká, vyžadují trpělivost a konzistenci.

9. Stanovuješ si dlouhodobé plány a cíle?

Určitě, celý život. Já si musím plánovat všechno jinak jsem nesvá. Mám svůj denní TO DO LIST, ale taky rozpis na týden a vždycky mám hlavní cíle stanovené na roky dopředu. Obdivuju, jak někdo může žít „ze dne na den“ a neřešit budoucnost, já bych se zbláznila. Samozřejmě mi plány někdy nevyjdou a průběžně je měním, jak se život vyvíjí.

BeFunky-collage1-min

10. Chceš se vrátit naplno k tvorbě videí nebo obsahu pro lidi a máš nápady, na co se můžeme těšit?

Doufám, že až se uklidní situace po spuštění shopu, tak se k točení začátkem příštího roku vrátíme.

11. Jak ovlivňuje tvůj vztah s Jánkem, tvůj fitness život? Štve tě něco?

Fitness život mi to neovlivňuje asi vůbec. Co se týká cvičení, tam se nic zásadně nezměnilo. Jídlo jsem teda držela mnohem poctivěji, protože jsem si prostě nekupovala domů kraviny a tak jsem je ani nejedla, teď už je to náročnější, když máme doma furt dobroty a mlsám :D Ale nejsem v žádné redukci, takže mi to nevadí. Jánko mi změnil život v mnoha ohledech hodně, ale co se týká fitness tak tam zrovna téměř vůbec.

BeFunky-collage2-min

 

Leo Brichta a souboj o titul!

 

Leo Brichtu čeká 17.2. v Liberci souboj o titul KSW!
Nemůžeme se dočkat zápasu, který bude definovat Leovi další kroky v kariéře (pardon v koníčku MMA), a tak jsme se rozhodli ho vyzpovídat, v přípravě za pc...

Leo 1
1) Co je tvá vize v MMA sportu, máš nějaký sen, který se snažíš naplnit?

Má vize je být inspirací pro ostatní bojovníky a motivovat mladší generaci ke sportu. Je jedno, jestli to bude bojový sport nebo třeba fotbal.
Podstatou věci je: ve zdravém těle zdravý duch. Mým snem je posouvat se vpřed a myslet na budoucnost.

2) Jakou 1 věc by člověk měl dělat a nedělat, pokud by se vrhnul na kariéru zápasení v MMA?

V první řadě by měl mít disciplínu a respekt k autoritám jako jsou trenéři nebo rozhodčí. Neměl by chtít všechno a hned. Vše má svůj čas. 

3) Kdy je na MMA pozdě a kdy ten správný čas?

Nikdy není pozdě a správný čas je vždy. MMA je komplexní sport, a každý člověk si trénink může přizpůsobit svým ambicím,
věku a zkušenostem s bojovými sporty.

4) Co jsou tvé oblíbené aspekty MMA a co tě na tom sportu nejvíce přitahuje?

Můj oblíbeny aspekt je postoj, který převážně trénuji. Přitahuje mě celková komplexnost MMA a fakt, že každý zápas je defacto 50 na 50.
Každý může porazit každého.

5) Největší výzva, jakou jsi musel na svojí cestě překonat?

Nedá se říct, že bych musel překonávat nějakou výzvu. Ten sport je výzva sama o sobě, pokud máš závodní ambice a chceš něčeho dosáhnout.

 Leo 2

6) Nejsilnější moment v tvojí kariéře a na co nikdy nezapomeneš?

První výhra v KSW COLOSSEUM 2, před 50ti tisíci lidmi, výhra české pyramidy OKTAGON UNDERGROUND. Každopádně si vážím každé výhry stejně,
ale tohle jsou momenty, které se mi z hlavy nikdy nevymažou.

7) Co dělá MMA fightera úspěšným sportovcem? A jak klíčový je faktor X?

Myslím si, že úspěšným sportovcem se člověk stane, pokud naplní své osobní ambice a cíle. Je důležité budovat faktor X společně se svojí kariérou,
protože to jde ruku v ruce.

8) Trénink doma vs trénink v Polsku a zahraničí? 

Vše má své pro a proti. Ale radši asi trénuji doma, kde mám klid na trénink. Každopádně rád vystupuji ze své komfortní zóny a jezdím do Polska trénovat,
abych zjistil, v jakých faktorech se mám zlepšit.

9) Jak moc ovlivňuje MMA tvůj osobní život a dá se to vůbec oddělit? (přátelé, koníčky apod.)

Velmi to ovlivňuje můj život a styl života, protože tréninku podřizuji celý svůj život. Naštěstí mám hodně kamarádů z bojových sportů,
takže to plně respektují a také si proto asi tolik rozumíme.


Leo 3

10) Co tě nejvíc baví pařit na kompu?

Nejvíc mě teď baví Call of Duty. :-D

11) Která osoba tě nejvíce jako sportovce inspirovala a motivuje tě do dnes?

Nejradši mám Conora McGregora. Inspiruje mne dodnes.

12) Proč jsi se spojil zrovna se Swagliftem?

S klukama si rozumím a mám rád alchymii, která mezi námi panuje. Když mi Pavlis spolupráci nabídl, neváhal jsem.

13) Multiplayer X Coop X Sparingy v gymu, čemu dáváš přednost?

Nejradši mám free for all sparing venku před diskotékou po vystoupení Dády Patrasový.

Leo 4 

Doufáme, že jste se v našem rychlém článku dozvěděli v kostce uceleně něco nového od Lea, na co normálně není tolik prostor... Už za měsíc a kousek vypukne pro nás největší událost a Leo Brichta nastoupí 17.2.2024 do Liberecké Home Credit Areny, kde se napíše opět kus historie tohohle talentovaného sportovce a skvělého charakteru, jakým bezpochyby Leo je. Budeme samožřejmě u toho, koupili jsme si lístky do 1. řady! #Swaglift #Team

KSW91_970x310_2

5 položek celkem
Zpět do obchodu